Hotel dla psów

Nasz hotel położony jest w pięknej, pełnej zieleni okolicy. Przede wszystkim przeznaczony jest dla zwierzaków z problemami. Zazwyczaj są to psy ze skomplikowaną przeszłością. Często obarczone traumatycznymi doświadczeniami, niestarannie socjalizowane, skrajnie emocjonalnie zaniedbywane lub niewłaściwie prowadzone przez osoby bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia.

Każdego psa traktujemy indywidualnie. Za nami stoją lata doświadczenia, umiejętność obserwacji, wyciągania wniosków i cierpliwość.  Nie ulegamy rutynie ani nie ograniczamy się ramami czasowymi. Pracujemy z psami tyle ile trzeba a następnie nasze wypracowane rozwiązania przekazujemy ich właścicielom. Nasze metody zostały szczegółowo opisane w książce Przemysława Pawlaczyka " Psy okiem praktyka ". Nierozerwalnie wiążą się z ciężką pracą nad sobą ludzi. Bardzo często wymagają zmiany nawyków, trybu życia i zachowania.  Zapraszamy osoby zdeterminowane, nie bojące się zmian. Jeżeli spróbujecie się zmienić my pomożemy waszym psom.

Oczywiście gościmy także bezproblemowe psy. Zapewniamy im trzy urozmaicone spacery dziennie, zabawę w grupie na ogrodzonym terenie, jeden posiłek dziennie oraz nocleg w indywidualnych boksach w ogrzewanym pomieszczeniu. Bardzo prosimy o rezerwowanie miejsc z dużym wyprzedzeniem i oczywiście serdecznie zapraszamy.

 

Regulamin hotelu